Kurz údržby

Kurz údržby klasického motocyklu a motoveteránu

Připravili jsme pro Vás a Vás stroj pohodový kurz pod vedením našeho mechanika, nástrojaře a motoráře Jana Műllera. Přijedete s Vaším předem registrovaným motocyklem a probereme buď Vámi předem zvolenou problematiku anebo standardní postupy údržby před jízdou, jaké základní nářadí je dobré vozit s sebou a jak ho v případě potřeby použít, jak se pravidelně starat o karburátory, řetěz, kdy a co dotáhnout/vyměnit. Doporučíme jaké kapaliny/oleje/maziva používat, na jaké věci je potřeba u zúčastněných motocyklů dávat pozor.


Kurz trvá přibližně 1,5–2 hodiny dle zvoleného tématu. Probereme také klady i záludnosti zúčastněného motocyklu. Prostor bude samozřejmě i pro diskuzi a Vaše dotazy. Pro zvídavé máme připravený také kvíz, který nakonec společně vyhodnotíme.

Po absolvování kurzu Vám zašleme do e-mailu ve fotmátu PDF účastnický list. Účastníci kurzu mohou na místě vyzkoušet a zakoupit naše trička za zvýhodněnou cenu.

S jakým strojem můžete přijet:

Kurz je primárně koncipován převážně pro veterány a motocykly od 20. do 80. let, ale obecně, má-li Váš stroj ještě karburátor, budeme nadšeni 🙂

Pokud se v registracích sejde více zájemců s moderními motocykly, rádi pro ně vytvoříme speciální kurz.

Cena kurzu

Cena kurzu je 1 800 Kč na osobu. Lze uhradit předem na účet anebo hotově na místě.

Postupně jsme upustili od kurzů pro více osob zároveň, aby byl dostatek prostoru pověnovat se Vašim dotazům a stroji individuálně. Pokud ale chcete s Vašimi přáteli kurz společně, určitě se také domluvíme.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte kontaktní formulář:

Hodnocení účastníků kurzu:

Rating: 5 out of 5.

Rád si provádím základní údržbu motocyklu

…V návodu si přečtu co je třeba, ale praktické zkušenosti návod neposkytne. Od kurzu údržby jsem si sliboval hlavně informace o „nástrahách“ a praktických tipech. Toto mi kurz údržby dopřál a já můžu nabírat praktické zkušeností s pár užitečnými radami do začátku.

Marek

Rating: 5 out of 5.

„Skvělý kurz, ve kterém jsem se dozvěděl velmi užitečné věci …

…a záludnosti o svém stroji od opravdového odborníka, kterému patří velké poděkování za ochotnou opravu před odjezdem.

Jarda

O lektorovi

Jan Műller je celoživotní příznivce veteránů, serivsem historických vozidel se zabývá od roku 1998, v posledním desetiletí se specializuje převážně na motocykly i automobily britské produkce. Svou vášeň i znalosti prohloubil dvěma návštěvami Velké Británie. V současností je OSVČ mechanikem, technologem, nástrojařem a motorářem, nejčastějsi servisuje motocykly značky Norton, Triumph, BSA, Vincent, Ariel, Scott, Rudge, Matchless a další.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Műllerovi

Kam dál?


Nenechte si ujít novinky