Triumph TR4A IRS

Legendární britský roadster na prodej

Líbivý britský sportovní roadster z roku 1966. Nízká váha, obratnost, radost z řízení.

Objem

2140 ccm


Výkon

105 hp

77 kW


Otáčky

4750 ot./min


Dobrou zprávou pro fajšmekry je, že se jedná o vůz v původním, nerenovovaném stavu. To ovšem neznamená, že by byl zanedbávaný po mechanické stránce, ba naopak. Majitel se o vůz dobře staral a serivsován byl v posledních letech u nás.

Nastartovat a jet

Ačkoliv se jedná o čtyřválec, z řízení tohoto automobilu máme dojem živější a radostnější jídzy, než u šestiválcové TR6 – nižší váha holt dělá zázraky. Automobil je pojízdný, plně funkční, připravený opět dělat radost. Navíc, protože se jedná o americkou verzi, volant najdete na levé straně, jak jsme u nás zvyklí.


A to není všechno!

Už od základu, jak se na britský roadster sluší a patří, Triumph je zrozen pro hbitou jízdu na klikatých silnicích. Tento kus má navíc zadní sportovní nápravu a je k němu řada náhradních dílů. Je dělaná nová plátěná střecha na originální konstrukci. Krásná chromovaná drátěná kola s obutím, lze dát nerez nosič na kufr, komplet nový sportovní nerezový výfuk, krytí na složenou střechu a další…

A co papíry?

Buďte bez obav. K vozu jsou doklady a R2 historického vozidla, vůz je tedy bez problémů přepsatelný na nového majitele.

Kam na servis?

I s tímto vozem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, v naší liberecké dílně Living 4 the Past už se párkrát objevil.

Oslovil Vás tento Triumph TR4A IRS? Výborně, schvalujeme Vaše rozhodnutí a nedivíme se Vám. V neposlední řadě jde o skvělou investici do budoucna. Rádi Vám zodpovíme všechny případné dotazy na následujících kontaktech.

Osobní prohlídka po dohodě samozřejmostí – vůz je možné po dohodě vidět na děčínsku.

#triumphtr4naprodej #triumphtr4AIRS #triumphtr4 #triumphnaprodej #triumphtTR41966 #veteran #investicniauto #servisrtriumph #veteranyliberec #naprodej #janmullermechanik